Wyszukiwarka:
 




Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie o firmie BATIM
Autor Wiadomość
skibol83 


Tym śmigam: Scania Streamline R450
Pracuję w firmie: ESPO
Uprawnienia: B,C,C+E, KW, KK, ADR, WOZKI, Cysterny
Pomógł: 6 razy
Wiek: 41
Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 252
Skąd: Kolbuszowa
Wysłany: 2013-11-07, 18:54   Opinie o firmie BATIM

Witam
Jeśli zły dział proszę przenieść do właściwego.
Szukam opinie o firmie BATIM, spotkałem ich we Francji i wiem że szukają kierowców, miał ktoś z nimi coś do czynienia bo niewiem czy warto zawracać sobie nimi głowę
 
     
villa77 


Tym śmigam: MAN TGX
Pracuję w firmie: Transportowej
Uprawnienia: B,B+E,C,C+E,KW,KK,ADR+C,WW
Pomógł: 6 razy
Wiek: 37
Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 199
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2013-11-07, 19:50   

Siema Skibol. Ja byłem na rozmowie w Batimie. Firma bardzo duża, rządzi tam Pani prezes Barbara. Mają ponad 450 zestawów. Ogólnie warunki płacowe podobno dobre, tylko u nich z tego co słyszałem to minimum miesiąc w trasie. A ostatnio mój kolega spotkał kierowce od nich który jest w trasie już 16 tygodni!!!! Ale to pewnie za jego przyzwoleniem było. Sam się nad nimi zastanawiam, jeszcze czekam do konca tego tygodnia na odzew pewnego Pana. Trudny temat... A jak tam w tym PP PKSie?
 
     
Miś 


Tym śmigam: Renault Premium 460dxi, 2013
Uprawnienia: CE,ADR
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 13 Wrz 2013
Posty: 559
Skąd: UK
Wysłany: 2013-11-07, 20:43   

No chyba bym nie dał rady całego miesiąca...
Odnoszę wrażenie, że dużo mogę ale nie aż tyle!
 
     
skibol83 


Tym śmigam: Scania Streamline R450
Pracuję w firmie: ESPO
Uprawnienia: B,C,C+E, KW, KK, ADR, WOZKI, Cysterny
Pomógł: 6 razy
Wiek: 41
Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 252
Skąd: Kolbuszowa
Wysłany: 2013-11-07, 20:48   

słyszałem opinie że kasa jest dobra ale nie ma się auta na stanie, nie zjeżdza się na baze tylko przesiadka gdzies w europie, i tak jak mówisz min.4 tygodnie w budzie. Dlatego jestem ciekaw opinii innych,
A ja wracam z Hiszpanii przez Belgię prawie 7 tys km w dwa tygodnie :-P stoję w tarnowie na pauzie bo mi czasu brakło :mrgreen: , kasa jak wszędzie - mogłoby być lepiej :) ale nie ma co wybrzydzać bo 10 jest na koncie jak w państwowej firmie:), wkurza mnie tylko wolne po kursie, 3 dni to max, jeszcze sie nie zjedzie a tu tel "kiedy może pan jechać" przez ich takie gonienie mam tacho zpier..... bo nie mam uczciwego wekendu zrobionego :evil: :evil:

[ Dodano: 2013-11-23, 16:15 ]
Rozmawiałem z kierowcą z Batima i złego słowa o nich nie powiedział, oprócz tego że jeździ się od 5 tygodni w górę, a ile to już jest kwestia kierowcy, przyjmują też bez doświadczenia
 
     
Kammi 


Uprawnienia: B,C,C+E
Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 44
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-03-09, 12:00   

Siema mam zamiar zadzwonić do nich w sprawie pracy mógłby mi ktoś powiedzieć jakie tam warunki pracy panują?Chodzi mi głównie o to czy się tacho przestrzega i jaka kasa na początek.
 
     
raptile 


Pracuję w firmie: ND POLSKA
Uprawnienia: BCE [ADR]
Dołączył: 02 Paź 2012
Posty: 108
Wysłany: 2014-05-07, 15:24   

Tez spotkałem ich na francji, ogólnie polecali mi swoją firmę, mówili ze jest mozliwosc miec samochód nawet pod domem, oczywiście nie od razu, to ze zmieniają sie gdzies w europie to bzdura, ogólnie mówiłi ze jezdzi się 5/1, kasa ponad 6 tys
 
     
Label5L 
Label5L

Tym śmigam: DAF 105
Pracuję w firmie: T M D
Uprawnienia: B,C,B+E,C+E
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 16
Skąd: WWE
Wysłany: 2014-05-08, 21:16   BATIMA

stałem teraz 3-4 z kierowcą z BATIMY caly wekend ,nie napiszę gdzie bo bedzie wiadomo o kogo chodzi, sama firma jak firma pieniądze na czas, dlugo w trasie, ale jest jedno ale :
stalismy w 4 osoby i oczywiscie podchodzi on kierowca z BATIMY, każdy tyylko zerknal a koleś na tyle swiadomy sytuacji odrazu przechodzi do sedna -wszystko wiem jestem z batimy ,ja tylko u nich pracuje.ale z tamtych okolic nie jestem-wydaje sie całkiem normalny.
Zaczyna opowiadać o firmie,ze firma powstała w górach i pracują sami górale ,od kiedy firma otworzyła sie na polskę zaczeły sie bujki w firmie miedzy kierowcami ,do tego stopnia ze siedzac na parkingu i nie bedąc z BATIMY mozna z nienacka zarobić od tylu w glowe bez celu a celem jest to ze jesteś z innej części polski,
tak ze kolega powiedział że ta pracuja same czuby,i on w niedługim czasie odchodzi bo ma juz dosyć
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg