Wyszukiwarka:
 




Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsza praca CE :) - pomóżcie :P
Autor Wiadomość
AnotherWorld 


Uprawnienia: B,CE,sz.okr.
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-03-16, 21:24   Pierwsza praca CE :) - pomóżcie :P

Witam. Niedługo odbieram CE i już szukam jakiejś roboty, ale z tego co widzę to w normalnych firmach nie ma czego szukać bez żadnego doświadczenia na zestawie :/ Chodzi mi o to , żeby porobić chociaż te 6msc. za jakieś grosze nawet co na jedzenie starczą ledwo, żeby potem już mieć jakiś fundament pod przyszłe zatrudnienie. Znacie jakiś dziadów w promieniu 200km od Wrocka co biorą jak leci swieżaków ? Może być jak najbardziej wschód, byle było by ciągłe zatrudnienie przez te pół roku czy rok. Czytałem kiedyś tu posty (ale już nie mogę znaleźć) o firmach, że szef dzwoni i sugeruje założyć magnes, a jak kierowca mówi że nie jeździ na takich wynalazkach to mu szef gada , że ch..j z niego , a nie kierowca XD , że nikt nie wie co się dzieje, zero organizacji, spuszczanie paliwa, jak ci coś jebn..e to cza mechanikowi wóde , albo czteropak brovca stawiać , 1200pln na wypłate i to jeszcze w ratach, itp XD. Mogę na początek iść do takiego BennyHilla nawet, zarobki żadne, ale przynajmniej jakieś jaja będą i wspomnienia na stare czasy :D Niech ktoś pomoże , a Bóg w ładnych dzieciach wynagrodzi :D Ma ktoś wspomnienia młodych lat z jakiegoś niegroźnego dziada , co to idzie jakieś doświadczenie załapać i śmiech jest ? Pozdrawiam.
 
     
Miś 


Tym śmigam: Renault Premium 460dxi, 2013
Uprawnienia: CE,ADR
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 13 Wrz 2013
Posty: 559
Skąd: UK
Wysłany: 2014-03-16, 21:29   

Śmiech to będzie jak się obudzisz przykładowo w Serbii bez akumulatorów i Ci szef powie żebyś sobie radził. Albo będzie kazał czekać 3 tygodnie w Hiszpanii na załadunek a w kabinie będziesz miał +55C. No ale życzę powodzenia!
 
     
AnotherWorld 


Uprawnienia: B,CE,sz.okr.
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-03-16, 21:58   

Miś napisał/a:
Śmiech to będzie jak się obudzisz przykładowo w Serbii bez akumulatorów i Ci szef powie żebyś sobie radził.

Równie dobrze mogę obudzić się we Francji bez akumulatorów, paliwa w baku i naczepą na cegłach i co mam w domu na zasiłku z MOPSu siedzieć ? CallRecorder i dzwonie do szefa mówię jaka jest sytuacja, powtarzam telefon aż do skutku. Jeżeli szef mówi , że nic go to nie interesuje i nie wyśle mi nikogo do pomocy. Siedzę te parę dni , zżeram zapasy, pakuję swoje rzeczy i dokumenty, zabieram się autostopem na północ i zostawiam biznes dziada w miejscu rozkraczenia ;)

Miś napisał/a:
Albo będzie kazał czekać 3 tygodnie w Hiszpanii na załadunek a w kabinie będziesz miał +55C. No ale życzę powodzenia!

Trudno :) Postaram znaleźć jakieś miejsce żeby kabina znajdowała się w cieniu, dzień w miasto , wykąpać dupe w rzece i jakoś zleci :)

Poza tym kolego MISiu , może zamiast krytykować przypomniałbyś sobie jak byłeś rozkraczonym cielakiem i zaczynałeś od 0. Nie szukam tu rady odnośnie jak siedzieć na zasiłku czy kompana do opie...lania w nocy paliwa i cięcia plandek, tylko rady odnośnie startu w uczciwej pracy, więc zamiast krytykować może byś doradził bo pół Wrocławia schodziłem i bez żadnego doświadczenia w papierach, miałem nie wprost powiedziane gdzie są drzwi i że mogę wrócić jak już wyjeżdżę z rok czasu.
 
     
Miś 


Tym śmigam: Renault Premium 460dxi, 2013
Uprawnienia: CE,ADR
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 13 Wrz 2013
Posty: 559
Skąd: UK
Wysłany: 2014-03-16, 22:10   

http://mlodytrucker.com/v...?t=863&start=15

wystarczy rozejrzeć się na forum... zjedź na dół wątku, ostatni post...

Ja nikogo nie krytykuję za to Ty się rzucasz jak szczenię na widok cycka.
 
     
AnotherWorld 


Uprawnienia: B,CE,sz.okr.
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-03-16, 22:14   

Miś napisał/a:
http://mlodytrucker.com/viewtopic.php?t=863&start=15

wystarczy rozejrzeć się na forum... zjedź na dół wątku, ostatni post...

Ja nikogo nie krytykuję za to Ty się rzucasz jak szczenię na widok cycka.

Wątek oczywiście przejrzałem i jakieś 3h temu poszedł PW do marcin_i500 , ale w dzisiejszych czasach trzeba działać Blitzkriegiem :P A na dobry cycek to nie tylko szczeniak się rzuca .

[ Dodano: 2014-03-16, 22:43 ]
Sorry , że post pod postem, bo nie wiem gdzie tu edycja.

Ale chciałem zapytać tych co mają to za sobą - czy pierwsza robota u dziada oprócz kasy ma takie wielkie wady ? Mi sie zawsze kojarzyło że u fest-psiewoźnika to jeździsz za półdarmo, ale ruszasz w trase, kiedy chcesz wtedy jedziesz, jesteś zmęczony pauzujesz, wszystko sobie ogarniasz powoli bez presji, bo śef dzwoni, pogania żebyś zapier...ł za free, ty telefon kładziesz z boku śef sobie popłacze , a wyjebac cię nie wyjebie bo nikt normalny mający doświadczenie nie przyjdzie do tak gównianej firmy. Weźmiesz wypłate to przynajmniej na jedzenie starczy i tak się przemęczysz pół roku i możesz iść już do normalnej roboty. W wielu innych zawodach też trzeba dymać kupe czasu na bez/pół-płatnych stażach , że ledwo starcza na bilet miesieczny PKP - to jest POlska.
Jak uważacie ?
 
     
Karol_P88

Tym śmigam: Actros MP3
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 318
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2014-03-17, 07:26   

Najlepiej idź do dziada i powiedz mu że będziesz je**ł jak beduin a on wystarczy jak da ci schronienie w postaci budy. Wtedy na bank da Ci robotę. Myślę że 1 miesiąc je***ia za darmo nauczy Cię że jednak lepiej poszukać i znaleźć kogoś kto od razu płaci jak człowiek. Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę z odpowiedzialności i np wielkości mandatów za granicą. Dostaniesz mandacik, zarysujesz autko szef Cię obciąży to na drugi raz pomyślisz zanim pójdziesz dymać za friko.


/Nie przeklinaj!
mobil1994
Ostatnio zmieniony przez mobil1994 2014-03-17, 15:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ossto 
WARIAT Z OSOBOWKI

Uprawnienia: B+E, ladowarki kolowe, C+E, ADR+kl1, KW
Pomógł: 4 razy
Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 98
Skąd: Szwecja
Wysłany: 2014-03-17, 13:55   

AnotherWorld, zamiast latac po firmach krzakach pochodz po porzadnych i zaproponuj im ze w jedna krotka trase za free pojedziesz na przyuczenie realiow i sie wtedy na tobie poznaja, i czy cie po tym jak sie sprawdzisz, zatrudnia, wtedy taki porzadny pracodawca zobaczy ze ci zalerzy, i nawet jak nie wszystko pojdzie po mysli, zawsze masz ten duzy plus u pracodawcy i jemu powinno sie zaswiecic ze bedzie mial z ciebie pozytek moze nie w pierwszej trasie, ale w kazdej kolejnej juz tak,
 
 
     
qba 
Ogień z rury

Tym śmigam: Scania R
Pracuję w firmie: u brata a brat ...
Uprawnienia: B , C, C+E, ADR, CYSTERNY, KW,KK
Pomógł: 3 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 143
Skąd: Radom
Wysłany: 2014-03-17, 16:25   

Jestem kierowcą bez doświadczenia, poszedłem do dużej firmy w okolicy.
Podpisałem umowę ( normalną + diety) i lojalkę.
Na początek super , zobaczymy co będzie dalej a po np. 2 latach będę mógł szukać czegoś innego jak mi nie przypasuje.
Naprawdę radzę po dużych firmach , skąd jesteś bo nie wpisałeś ?
 
     
pafnuc518
pafnuc518

Tym śmigam: DAF
Uprawnienia: b,c+e
Pomógł: 6 razy
Wiek: 40
Dołączył: 21 Lut 2014
Posty: 194
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-03-17, 17:00   

do czego to dochodzi ...nie piszcie takich rzeczy by robić komuś jedną trase za darmoche bo nim się obejrzymy to w ogłoszeniach pracodawcy bedą wymagać że okres próbny za darmochę a jeszcze potem że samamemu trzeba lać w zbiornik na okresie próbnym itd.

Pewne że na początku dostaję się mniej a na przyuczeniu jakieś małe grosze ale nie za darmo.
 
     
Miś 


Tym śmigam: Renault Premium 460dxi, 2013
Uprawnienia: CE,ADR
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 13 Wrz 2013
Posty: 559
Skąd: UK
Wysłany: 2014-03-17, 17:04   

kiedyś już tutaj ostro rozmawialiśmy o pracy za darmo i prawie się pobiliśmy ale ja i tak jestem przeciwny! Za pracę należy się zapłata a każdy powinien się szanować! To jedyna droga do tego aby cokolwiek zmieniło się w tym zawodzie! :evil:
 
     
ossto 
WARIAT Z OSOBOWKI

Uprawnienia: B+E, ladowarki kolowe, C+E, ADR+kl1, KW
Pomógł: 4 razy
Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 98
Skąd: Szwecja
Wysłany: 2014-03-17, 17:10   

pafnuc518 napisał/a:
do czego to dochodzi ...nie piszcie takich rzeczy by robić komuś jedną trase za darmoche bo nim się obejrzymy to w ogłoszeniach pracodawcy bedą wymagać że okres próbny za darmochę a jeszcze potem że samamemu trzeba lać w zbiornik na okresie próbnym itd.

Sory, ale zyjac na polnocy, eu nie mam innej mozliwosci sie pokazac, zwiazki wymusily minimalna pensje, i niemoge dostac mniej, moze ze na wlasna dzialalnosc, i tutaj jest normalne idziesz na miesiac pracowac na praktyke za darmo..... z jednej strony to dobre, bo referencje tutaj tez sa duzo warte szukajac prace okolo 70% szans na znalezienie dobrej pracy to dobre referencje, a jak inaczej referencje zdobyc....
 
 
     
Diabolique 


Tym śmigam: Volvo FH16 Honda / Accord V 2.0i
Uprawnienia: CE,KW,KK,II WJO.
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Lip 2013
Posty: 230
Skąd: Blok Wschodni
Wysłany: 2014-03-17, 17:10   

w zawodzie moze i tak, ale wkraju jest jak jest. i to nie tylko w tej dziedzinie. watpie, ze sie cos zmieni.
 
     
ossto 
WARIAT Z OSOBOWKI

Uprawnienia: B+E, ladowarki kolowe, C+E, ADR+kl1, KW
Pomógł: 4 razy
Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 98
Skąd: Szwecja
Wysłany: 2014-03-17, 17:11   

mozna tez isc praktyka za darmo ale umowe spisac, ze taki i taki okres....
 
 
     
Soldier13 
Soldier13


Tym śmigam: Narazie niczym
Uprawnienia: B, C, C+E
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 06 Mar 2014
Posty: 66
Skąd: Czajków
Wysłany: 2014-03-18, 16:39   

Miś napisał/a:


Ja nikogo nie krytykuję za to Ty się rzucasz jak szczenię na widok cycka.


dokładnie


do autora tematu: kolego praca na ciężarówce jest trudna i odpowiedzialna. Jeśli myślisz że takim składem jeździ się na osobówce, a taka praca to jedna wielka komedia w której można się pośmiać to chyba się mylisz. Prawko to nie wszystko.

Zastanawia mnie dlaczego szukasz dziadtransu. Nie wierzę że w Wrocku nie potrzebują pracowników w dobrych firmach. Wezmą Cię w podwójną obsadę, potem jeśli się sprawdzisz i nie będziesz urządzał komedii to Cię może zatrudnią.
 
 
     
jiuer7845

Dołączył: 21 Wrz 2020
Posty: 133
Wysłany: 2021-11-05, 03:59   

Travis Scott Jordan 1

Yeezy Shoes

Yeezy Supply

Air Jordans

Jordan 11s

Jordan 11

Jordans Shoes

Retro Jordans

Moncler Jackets

Nike Air Jordan

Moncler Outlet

Off-White

Yeezy 450

Yeezy 500

Yeezy

Yeezy 700

Yeezy Supply

Off White Shoes

NFL Jerseys

Jordan Shoes

Jordans Shoes

Yeezy 350 V2

Adidas Yeezy

Yeezy

Yeezy 700

Yeezy

Nike Outlet

Yeezy Shoes

UNC Jordan 1

Jordan 13

Jordan AJ 1

Yeezy Foam Runner

Nike Outlet

Nike Outlet

AJ1

Yeezy Supply

Yeezy Zebra

Jordan 1 Low

Air Jordans

Pandora Charms

Adidas UK

Nike Store

Adidas Yeezy Official Website

Yeezy 350

Jordan 1

Nike Outlet

YEEZY SUPPLY

Pandora Charms

Nike Shoes

Nike Outlet

Pandora Outlet

Jordan Shoes

Air Jordan 4

Pandora Jewelry

Pandora Rings

Pandora Bracelets

Adidas Yeezy

Yeezy

Pandora Charms

Nike Outlet

Adidas Yeezy

Air Max 720

Nike Air Max 270

Air Jordan 11

Air Force 1

Air Jordan 1

Nike Jordans

Jordan 1s

Pandora UK

Nike Jordan 1

Jordan 1

Yeezy Slides

Nike Air VaporMax

Nike Vapormax Flyknit

Air Jordan 1 Mid

Adidas yeezy

Yeezy Shoes

Adidas Yeezy

Yeezy 350

Nike Shoes

Nike Outlet

Yeezy

NFL Shop Official Online Store

Nike UK

Yeezy

Yeezy 350
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg