Wyszukiwarka:
 




Poprzedni temat «» Następny temat
"Siła robocza" śpi i gotuje w TIRze
Autor Wiadomość
Andrzej_88 

Uprawnienia: A,B,C,D,E, ADR + cysterny
Pomógł: 6 razy
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 705
Wysłany: 2015-02-12, 21:14   "Siła robocza" śpi i gotuje w TIRze

Kod:
http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/sila-robocza-spi-i-gotuje-w-tirze,157746.html


BEZ KOMENTARZA...
 
 
     
mobil1994 
mobil1994


Tym śmigam: VW Polo IV
Uprawnienia: B, B+E, C, C+E, KW, KK
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 1166
Wysłany: 2015-02-13, 10:30   

Oooo Iwona, zatrzymanie na autostradzie, wyjście bez kamizelki, normalnie takżby by za to zebrał pochwałę... Czy ona musi być naprawdę wszędzie :?: :!:
 
     
qba 
Ogień z rury

Tym śmigam: Scania R
Pracuję w firmie: u brata a brat ...
Uprawnienia: B , C, C+E, ADR, CYSTERNY, KW,KK
Pomógł: 3 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 143
Skąd: Radom
Wysłany: 2015-02-13, 10:59   

Moim zdaniem, program był kiepsko przygotowany.
Gdzie temat o zarobkach z frachtów i kilometrówki?
Ile ona ma diety i ryczałtów?
 
     
wsobol 
Chauffeur

Tym śmigam: Volvo FH12 460KM + silo Feldbinder
Pracuję w firmie: eurobulk.dk
Uprawnienia: B; C; C+E; KW
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 03 Paź 2013
Posty: 407
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-02-13, 20:51   

mobil1994 napisał/a:
Oooo Iwona, zatrzymanie na autostradzie, wyjście bez kamizelki, normalnie takżby by za to zebrał pochwałę... Czy ona musi być naprawdę wszędzie :?: :!:

I jeszcze drzwi otwarte na ościerz zostawiła. Ale ładna jest i jak dla mnie może być wszędzie. Chętnie widział bym ją w CKM lub Playboyu.
 
     
Krzyś 


Uprawnienia: B, C, KW.
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Sie 2012
Posty: 129
Wysłany: 2015-02-14, 00:52   

Powiem tak. Dwa lata temu kiedy to ledwo co zdałem prawo jazdy B moim jedynym celem było zrobienie kat. C+E i ruszać na międzynarodówkę... Aktualnie pracuje jako kierowca wywrotki i muszę zdać egzamin na przyczepy/naczepy. Mój tok myślenia się zmienił. Jak najdalej od międzynarodówki, jak najdalej od spania po parkingach daleko od rodziny. Zdam naczepy pojeżdzę coś na krajówce bo tu gdzie pracuję szef ma dwa zestawy i chętnie by mnie na jeden obsadził. Praca od poniedziałku do piątku. Aktualnie zarabiam 15zł/h czyli przy 10h dziennie mam 150zł czyli praktycznie tyle co młody kierowca diety na międzynarodówce. Tyle, że on do tego ma podstawę. Nie oszukujmy się, wyjeżdzając na trzy tygodnie ileś kasy zostawimy w trasie co wydaje mi się, że przy aktualnej pracy wychodzę na te same pieniądze do tego śpię w domu, jem w domu. Chętnie poszerzę swoje uprawnienia na koparki. Ciężko mi to mówić ale praca na 3/1 2/1 jest dla mnie jednym wielkim wyzyskiem. Panowie, jest wiele więcej zawodów czy ofert pracy niż międzynarodówka, nie trzeba mieć studiów czy jakichś specjalnych uprawnień.
 
     
Misiek1 

Uprawnienia: B, C, C+E, KW, KK
Dołączył: 09 Sty 2015
Posty: 27
Skąd: Silesia
Wysłany: 2015-02-14, 10:37   

Krzyś, nie bierzesz pod uwagę tego ,że niektórzy to lubią ;-)
 
     
Iron.Falcon 
Brummi Fahrer


Tym śmigam: Stralis 460
Pracuję w firmie: Reiffeisen
Uprawnienia: AM, A1, A2, A, B1, B, C1, C, BE, C1E, CE, T
Pomógł: 13 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 743
Skąd: Germania
Wysłany: 2015-02-14, 13:01   

8.5e i nasi boją się, że padną. Jakaś tragedia jak to słyszę. W ogóle jakie zrównanie ??? przecież tu się nie jeździ poniżej 13e :evil:
 
 
     
Karol_P88

Tym śmigam: Actros MP3
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 318
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2015-02-15, 02:47   

Ja sobie wypraszam właśnie wróciłem z UK i nie gotowałem w kabinie nic poza wodą na kawe. W PL zjadłem normalnie obiad w barze w D dali mi 7,5eur na wykorzystanie w restauracji (za hofa zapłaciłem 10) w UK płaciłem za servisy 23funie ale 10 było na wykorzystanie, aaa i żarcie na promach też za friko, także polski szofer nie zawsze gotuje w kabinie haha.

[ Dodano: 2015-02-15, 02:51 ]
Misiek1 napisał/a:
Krzyś, nie bierzesz pod uwagę tego ,że niektórzy to lubią ;-)


Lubić to to można przez pierwsze parę miesięcy a potem to tego nienawidzisz, ciągle asfalt i beton i nie zmienia się nic, życie spierdala a ty dalej w tym samym żelazie. Ja już tego nie lubię powiem więcej, nie spotkałem żadnego pasjonaty jak iwona, raczej ludzi zmarnowanych i zmęczonych swoim życiem, alkoholików itd. Normalny człowiek nigdy nie powie po paru latach że lubi siedzieć po obszczanych parkingach z dala od domu i znajomych. A jarają tym się gówniarze co dopiero zaczęli jeździć, ale ich też szybko życie prostuje.
 
     
matiz_1990 

Uprawnienia: B,B+E,C,C+E,KK,KW,ADR,Koparki kl. III
Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 140
Wysłany: 2015-02-15, 13:34   

Dokładnie, nic dodać nic ująć. Spotykam wielu ludzi ale młodych w tej branży jak na lekarstwo i nie ma się co dziwić. Zamiast przytyć to w ciągu 2 miesięcy schudlem już prawie 8 kilo ;-) Początki są trudne, a potem... potem nic się nie zmienia tylko ja się czuje coraz dziwniej z każdym powrotem do domu bo czuje że dużo rzeczy mnie ominęło :-/ Chce przejść na krajowke bo wiadomo jazda u siebie to u siebie no i częściej w domu ale chyba skończę na jakiejs dystrybucji żeby być codziennie w domu ;-)
 
     
Mefisto 
Udaję, że się znam

Tym śmigam: DAF XF Euro 6 + KOGEL SN24
Pracuję w firmie: Transportowej
Uprawnienia: B, C, C+E, KW , ADR
Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 34
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2015-02-17, 13:51   

Iwona jak jest taką pasjonatką to zapraszamy do Siedlec tam znajdziemy pewną firmę która płaci 800 zł za msc dymania po mateczce Rosji popracuj tam rok to wtedy powiem że nie robisz tego dla kasy ;-) .Wgl ten materiał jest tak naciągany że się nie da słuchać ;) ....
 
     
mobil1994 
mobil1994


Tym śmigam: VW Polo IV
Uprawnienia: B, B+E, C, C+E, KW, KK
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 1166
Wysłany: 2015-02-17, 16:13   

Iwonka pasjonat :?: haha, ona kasę ciągnie z reklam tych fitnnesów dla kierowców, tutaj firma też jej odpala coś extra, przecież to jest kasa kasa, bo gdzie inaczej by przyjęli dziewczynę.
 
     
Mefisto 
Udaję, że się znam

Tym śmigam: DAF XF Euro 6 + KOGEL SN24
Pracuję w firmie: Transportowej
Uprawnienia: B, C, C+E, KW , ADR
Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 34
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2015-02-17, 17:40   

Oczywiście że tak,TAG ma zajebistą reklamę dzięki niej jest jej pełno wszędzie. Kiedyś stałem w Esipovo, to gąsior ją oglądał,a później ,, Panie,odpal pan bo prądu nie ma :-/ ". Wiec reklama zajebista. Dlatego mówię że jak jest pasjonatką to niech siada za najniższą krajową i niech jedzie,skoro hajs nie gra roli..

Babka w hotelu mówi że Polacy tam nie śpią. No dobra ale czemu mam spać w jakimś tam hotelu skoro mam wygodne łóżko i cieplutko w kabinie ? Wgl kto jej powiedział że nie można pieczki włączać to ja nie wiem ;/ . Wąsaty łysy mówi że mamy karaluchy w kabinie :roll: .

A później jesteśmy postrzegani jako brudasy którzy leją na koło maja syf w kabinie i jedzą żur z gara :-| ..

Bez komentarza..
 
     
Puma91 

Uprawnienia: B.B+E.C.C+E.KW.KK
Pomógł: 4 razy
Wiek: 32
Dołączył: 03 Wrz 2013
Posty: 189
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2015-02-17, 18:47   

Co tu dużo mówić program nie przygotowany rzetelnie
Swoją drogą ładna może jest nie można powiedzieć ale jakoś za nią nie przepadam ma w sobie coś takiego
 
 
     
Andrzej_88 

Uprawnienia: A,B,C,D,E, ADR + cysterny
Pomógł: 6 razy
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 705
Wysłany: 2015-02-17, 18:55   

Każdy ma kierowcę za szmatę i prostaka. Tyle w tym temacie.
To się nigdy nie zmieni, bo przecież lejemy na koło, śpimy w budzie i jemy z miski.
 
 
     
mati373737

Tym śmigam: DAF XF e6 Super Space Cab
Pracuję w firmie: Transportowej
Uprawnienia: B, B+E, C, C+E, KW, KK, II WJO, Koparki
Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 90
Skąd: WLKP
Wysłany: 2015-02-17, 21:51   

Jedno jest pewne. Nigdzie (no chyba, że masz głowę większą od bebecha) nie zarobisz takich pieniędzy jak zawodowy kierowca i możesz robić w krajówce, międzynarodówce, UK obojętnie. Jak sądzisz, że pieniądze to nie wszystko i nie chcesz tego robić tylko poszedłbyś na magazyn, albo gdzieś za mniejszą kasę i co dzień w domu to czemu tego nie zrobisz? Zmień pracę gdzie zarabiasz co najmniej 3tys. zł na rękę na pracę za 1500zl/rękę i to nie nie siedzącą, gdzie idziesz na 8h spać tylko przeje... kilkanaście ton na jednej zmianie. Śmiech. Rozumiem, że kierowca nie pracuje 8h dziennie, ale czy to coś zmienia? Wole pracować ileś tam dłużej niż 8h i zarabiać minimalna krajową ledwo wiążąc koniec z końcem... Co to za życie nie mogąc sobie na nic innego pozwolić po za opłatami niż chleb ze smalcem i nic po za tym, o przyjemnościach i wakacjach nie ma mowy
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg