Wyszukiwarka:
 




Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie zacząć na międzynarodówce?
Autor Wiadomość
HMP 

Tym śmigam: Kopciuch
Uprawnienia: ABCDE
Dołączył: 04 Mar 2016
Posty: 4
Wysłany: 2016-03-04, 13:47   Gdzie zacząć na międzynarodówce?

Witam. Szukam pracy jako kierowca międzynarodowy C+E. Kraj mnie nie interesuje, latałem już busem i autobusem po Polsce, nie ta kasa. Znam angielski więc nie boję się nowych tras. Generalnie jako świeżak na zestawie nie ma dużego wyboru, warunki wszędzie podobne (45-50E dieta + podstawa 1300-1500zł). Najmniej atrakcyjnie wygląda oferta Heisterkamp - wymagają podpisania 2 letniej lojalki (lub zwrot kosztów "szkolenia" w kwocie 4800zł). Nie mam dużych wymagań, ważne aby kierowca nie był traktowany jak śmieć i aby wypłata była na czas. Posty z etransport mnie nie interesują. Ciekaw jestem opinii truckerów.

Czy macie doświadczenia z ww. firmami?
 
     
sluna 

Uprawnienia: B,C.C+E,Kw,Adr
Wiek: 58
Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 18
Skąd: Pomorskie
Wysłany: 2016-03-04, 21:41   

Masz na PW
 
     
KeyKey 

Dołączył: 14 Lip 2016
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-07-14, 12:04   

Podłączam się pod pytanie - mam oferty ze Smeets Ferry i Heisterkampa. Nie mam doświadczenia. W Heisterkampie trzeba podpisać lojalkę na dwa lata. Nie chciałbym się pchać w ciemno na taki okres, ale oferują lepsze warunki niż Smeets (poza lojalką oczywiście, system 3/1 i lepsza kasa od pierwszego dnia niż 4/1 w Smeets Ferry). Dajcie znać proszę jeśli macie jakieś doświadczenie z tych firm.
Dostałem też żenującą ofertę z Union Transportu - tam na przyuczeniu wyjeżdża się na 3 tury po 3 tygodnie i za każdy wyjazd płacą 2000 zł netto bez żadnych diet.
 
     
MichalScania 

Pracuję w firmie: podaję hasło: okoń !!!!
Pomógł: 18 razy
Wiek: 30
Dołączył: 06 Lip 2012
Posty: 1332
Wysłany: 2016-07-14, 14:50   

Chłopie odpuść sobie kołchozy !!! W heisterkampie 3/4 aut bez lodówek, a ładne są tylko na reklamie i dla holendrów.
Smeets ferry portowa robota latasz jak murzyn w te i wewte po porcie i masa rozładunków, załadunków jak beduin po 4tyg.
To są najzwyklejsze obozy, wiem bo w takich dwóch pracowałem, jak odmówiłem jazdy poza czas pracy to mi jebli ze zmiennikiem dyscyplinarke i pozabierali diety za cały miesiąc, to są super firmy ! a nie myśl, że kiedyś nie nadejdzie taka sytuacja ! i to od ciebie zależy czy się postawisz choremu systemowi holenderskiego bogacza i polskim pieskom w biurze, czy się nie postawisz, spuścisz łeb i będziesz dymał dalej jak murzyn za 50euro !
 
     
KeyKey 

Dołączył: 14 Lip 2016
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-07-14, 16:24   

Co w takim razie możesz polecić? Poza rzuceniem transportu :)
 
     
Andrzej_88 

Uprawnienia: A,B,C,D,E, ADR + cysterny
Pomógł: 6 razy
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 705
Wysłany: 2016-07-15, 12:02   

Transport to najgorszy wybór w życiu jaki możesz lub chcesz wybrać.
Robota dla desperatów.
 
 
     
MichalScania 

Pracuję w firmie: podaję hasło: okoń !!!!
Pomógł: 18 razy
Wiek: 30
Dołączył: 06 Lip 2012
Posty: 1332
Wysłany: 2016-07-15, 18:53   

Małe firmy, mniejsze pieniądze, parę minusów, ale nigdy w życiu kołchozu. Tam jesteś gorzej niż zerem.
 
     
Andrzej_88 

Uprawnienia: A,B,C,D,E, ADR + cysterny
Pomógł: 6 razy
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 705
Wysłany: 2016-07-15, 19:17   

Michał i Ja, wiemy co mówimy. Zrobisz jak zechcesz.
 
 
     
adrevir 

Uprawnienia: C+E, KW, ADR
Pomógł: 9 razy
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 242
Skąd: WP
Wysłany: 2016-07-15, 21:46   

MichalScania napisał/a:
To są najzwyklejsze obozy, wiem bo w takich dwóch pracowałem, jak odmówiłem jazdy poza czas pracy to mi jebli ze zmiennikiem dyscyplinarke i pozabierali diety za cały miesiąc, to są super firmy ! a nie myśl, że kiedyś nie nadejdzie taka sytuacja ! i to od ciebie zależy czy się postawisz choremu systemowi holenderskiego bogacza i polskim pieskom w biurze, czy się nie postawisz, spuścisz łeb i będziesz dymał dalej jak murzyn za 50euro !


Co zrobiliscie z ta sytuacja? Sprawa trafila do sadu pracy?
 
     
huberto_88 

Tym śmigam: Magnumka
Pracuję w firmie: krzak
Uprawnienia: A, B+E, C+E, D+E, KW, KK, widlaki
Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 27 Cze 2013
Posty: 109
Skąd: Maciejowice
Wysłany: 2016-07-20, 19:10   

HMP napisał/a:
Nie mam dużych wymagań, ważne aby kierowca nie był traktowany jak śmieć

Kierowca to śnieć i lepiej oswój się z tą myślą. W małej firmie będziesz jak człowiek traktowany ale na kokosy nie licz...
 
     
HMP 

Tym śmigam: Kopciuch
Uprawnienia: ABCDE
Dołączył: 04 Mar 2016
Posty: 4
Wysłany: 2016-07-21, 11:19   

Witam po kilku miesiącach. Zacząłem prace w jednej z firm z opisu. Co sądzę? Większość z was to forumowi pieniacze, którym się w du$$ch poprzewracało. Nic nie potraficie, chcielibyście jeździć 4h dziennie i zarabiać 8 tys zl, nie znacie żadnego jezyka, a jedyny wkład jaki dajecie od siebie to kupno nawi z biedronki i wgranie pirackiego igo. Taki mam obraz Was młodych truckerów po kilku miesiącach.

A dla poważnie zainteresowanych pracą na przerzutach. W jednej z tych firm:
- przyjmują bez doświadczenia,
- lojalka śmieszna, musielibyście porzucić prace aby Was obciążyli
- system 3/1, do pracy latam samolotem (na koszt pracodawcy)
- w aucie nie ma lodówek, kupiłem sobie swoja (Waeco- nówka 1500zl, mi wystarczy).
- ciągniki z klima, automaty
- zero przeginek tacho, chociaż czasami robi się 15h, a czasem stoi 3dni, a dieta leci.
- nie ma żadnych obciążeń za uszkodzenia, możecie naczepą kabinę ściągnąć i Was nie zwolnią ani nie obciążą
- norma spokojnie do wyrobienia, mimo ze wydaje sie wyśrubowana.
- wyplata ZAWSZE na czas, bez obcinek i śmiesznych obciążeń.

A kierowca jest traktowany jak śmieć, jeżeli nie potrafi się dostosować. Spóźniacie się na załadunki/rozładunki, nie potraficie znaleźć adresu (bo macie jedną piracką nawi), nie umiecie przewidywać (dochodzi 4:30 jazdy w UK i szukacie parkingu po 23:00) i nie umiecie rozmawiać ze spedytorem.

Ogółem ja jestem zadowolony ze swojego kołchozu. Co msc za 3/1 mam 6300-6700zl do ręki i nikt mi nie robi łaski, ani za nic nie obciążą. Dla chętnych 4/1 i wypłata bliższa 8000zł. Chcecie to jeździjcie u paździochów na dwie karty z 2 wolnymi dniami w miesiącu. Panowie początkujący młodzi truckerzy - nic nie potraficie, a macie bardzo duże wymagania. Taka jest prawda. Ten kto chce pracować to będzie pracować i godnie zarabiać.
Ostatnio zmieniony przez HMP 2016-07-21, 11:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
adrevir 

Uprawnienia: C+E, KW, ADR
Pomógł: 9 razy
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 242
Skąd: WP
Wysłany: 2016-07-22, 20:09   

Ale zes teraz zaimponowal...po 3 miesiacach jazdy. Nie obrazaj chlopakow, bo tak naprawde ich nie znasz, a ostawiam ze moglbys sie duzo od wielu nauczyc. Ale na pewno masz zadatki na profesora parkingowego w przyszlosci :-P , takiego co byl w POR, ale nie w ESP :mrgreen: . Krzyz na droge i wyjmij czasem jezor z dupska spedytora (nota bene to jak jezdzisz w jakims kolchozie, to ze spedytorem nie miales doczynienia, ten co pisza to ciebie na komputerku to jest cerber-przekazywacz :mrgreen: )
Ostatnio zmieniony przez adrevir 2016-07-22, 20:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
HMP 

Tym śmigam: Kopciuch
Uprawnienia: ABCDE
Dołączył: 04 Mar 2016
Posty: 4
Wysłany: 2016-07-23, 10:33   

Jezdze zawodowo circa 10 lat, a dopiero od niedawna zestawem po EU. A czego mozna sie od Was nauczyc? Wyzej sracie niz dupy macie. Na parkingu od byle romka mozna uzyskac wieksza pomoc niz od was panowie wielcy truckerzy. Ile twoja wypowiedz wniosla do tematu? Tyle samo co reszty, typowi forumowi napinacze pieniacze, ktorzy maja 0 do powiedzenia.
 
     
adrevir 

Uprawnienia: C+E, KW, ADR
Pomógł: 9 razy
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 242
Skąd: WP
Wysłany: 2016-07-23, 13:25   

A co wniosla twoja, nawet nie napisales o ktora firme chodzi. I na dzien dobry obrazasz...no wlasciwie to chuj wie kogo? Byles z kims z forum w podwojnej czy jak :mrgreen: , czy nie spodobaly ci sie filmy kdtruck z trasy :-P . Ja nie widze zadnego sensu w twojej wypowiedzi. Jezdzisz 10 lat i 3m zestawem po UE, to znaczy ze co jestes gosc? Masz oryginalna nawi, nie spozniasz sie, zorietnowales sie juz ze na pauzy trzeba stawac wczesniej i spedytor to twoj brat, i co ci sie medal nalezy, czy myslisz ze jestes kims wyjatkowym?
 
     
MrPerfect1986 


Uprawnienia: B|C|D|B+E|C+E|D+E|KW|KK|Wózki
Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 136
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-07-23, 20:47   

Hmp a Ty jakimś naganiaczem jesteś czy pracownikiem biurowym? Bo na 100% nie jesteś kierowcą
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg