Wyszukiwarka:
 




Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe testy na kwalifikację wstępną -przewóz rzeczy
Autor Wiadomość
Zubi 

Uprawnienia: B, C, C+E
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 18
Wysłany: 2017-02-22, 18:09   

W pierwszej odpowiedzi haczykiem jest słowo "zawsze".

Poprawną odpowiedzią jest odpowiedź "C"
 
     
świeżak

Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 16
Wysłany: 2017-02-26, 11:52   

Żeby nie zdać KW to trzeba mieć talent. W całym tym szkoleniu e-learningowym właściwie jest wszystko - większości i tak klika to jakiś cliker ale rozwiązując testy po każdym dziale możną powiedzieć, że jest się przygotowanym.

No, ale żeby nie było ja trochę panikowałem przed egzaminem bo bardzo długo czekałem na egzamin w moim ośrodku. Więc przeczytałem w domu książkę, wykułem czasy pracy, jazdy etc. Nawet dokupiłem książkę która nieco szerzej omawia zagadnienie czasu jazdy podając przykłady z życia.


No, ale wracając do tematu przejrzałem dość dokładnie bazę pytań tutaj umieszczonych i na egzaminie właściwie mi się powtórzy w niezmienionej formię, a zdawałem w 2017r. więc baza wydaje się być nie zmieniona.

Egzamin miałem w wersji nie ilustrowanej więc nie było pytań które wymagają zdjęć.
 
     
Showtits 
Mrówa


Tym śmigam: Scania R420 2013r
Uprawnienia: B,BE,C,CE.HDS,KK,KW
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 176
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-02-27, 07:02   

Oj nie był bym taki pewien tej zdawalności.
Ja zdawałem w 2013 r i sam program e-learningowy zrobiłem chyba w 4 dni przy użyciu klikacza,za ta lekture przeczytałem od deski do deski,plus parę rzeczy z internetu,
Mój egzamin był podzielony na 2 grupy po 30 osób,w pierwszej grupie zdały 2 osoby z 30 a w mojej 28z 30,pytanie miałem także np o autobusach,albo zabezpieczeniu ładunku pasami,gdzie nie było żadnych wymiarów palety ani nic.
Najgłupsze pytanie to miałem," w mieście,zmian przełożeń skrzyni biegów w samochodzie ciężarowym dokonujemy a) szybciej.b)wolniej,c)nie ma znaczenia
 
     
MadToY 
Kapitan Szos


Tym śmigam: Renault Premium Auto-transporter
Pracuję w firmie: Wega-A
Uprawnienia: A | B | C | C+E | Na własnej kobiecie xD
Wiek: 33
Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 50
Skąd: Pleszew
Wysłany: 2017-02-27, 17:37   

W styczniu robilem odnowienie, i jesli jest ten sam program lub pytania to jest jeszcze glupszy niz pięć lat temu... ale do ogarnięcia bez problemu.

Najgorsze jest to że program uruchamia się na całą stronę i blokuje klikacza, a dodatkowo nie idzie przejść slajdu póki lektor nie wybelkota tekstu do końca. Ale jest nadzieja strzalka w prawo na klawiaturze działa wystarczy ja na stałe przydusic i program nie blokuje się jak przy klikaczu, ja uzylemspinki od barierek z mojego zestawu i elegancko smigalo.
 
     
świeżak

Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 16
Wysłany: 2017-02-27, 21:40   

MadToY napisał/a:
W styczniu robilem odnowienie, i jesli jest ten sam program lub pytania to jest jeszcze glupszy niz pięć lat temu... ale do ogarnięcia bez problemu.

Najgorsze jest to że program uruchamia się na całą stronę i blokuje klikacza, a dodatkowo nie idzie przejść slajdu póki lektor nie wybelkota tekstu do końca. Ale jest nadzieja strzalka w prawo na klawiaturze działa wystarczy ja na stałe przydusic i program nie blokuje się jak przy klikaczu, ja uzylemspinki od barierek z mojego zestawu i elegancko smigalo.


Generalnie w moim ośrodku nie można było używać klikaczy i nie dało się nic zainsalować, ale ktoś tam ogarnął clikera którego nie trzeba instalować i normalnie chodziło.

Co do lektora to na to też był sposób wystarczyło ustawić na klikerze kompilację taką żeby przechodząc do nowego pytania na chwilę wrócił do poprzedniego slajdu ii wtedy już nie trzeba było czekać na przejscie do kolejnego. Całość zajmowała około 12s a jak slajdy miały po 1-1,5 min to wiadomo, że takie kombinowanie miało sens.

U mnie zdali wszyscy. A w ośrodku mi mówili, że zdawalność jest na poziomie 90%
W ośrodku otrzymałem dostęp do testów e-kierowcy i chyba na Dolnym Śląsku komisja też korzysta z tej bazy pytań i stąd ta zdawalność. Żadne pytanie mnie nie zaskoczyło. Nie powiem, że w 100% mi się powtórzyły z e-kierowcą ale w 80% to na bank. To samo z reszta jest w tej bazie wrzuconej tutaj na forum.
 
     
Showtits 
Mrówa


Tym śmigam: Scania R420 2013r
Uprawnienia: B,BE,C,CE.HDS,KK,KW
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 176
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-02-28, 07:06   

Ja robiłem w domu a nie w ośrodku dlatego klikacza używałem:-D
 
     
Andrzej_88 

Uprawnienia: A,B,C,D,E, ADR + cysterny
Pomógł: 6 razy
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 705
Wysłany: 2017-03-08, 10:30   

Showtits napisał/a:
klikacza używałem:-D


Większość tak robi.

Ja również uczyłem się z książek oraz robiłem testy.
 
 
     
kierek 

Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-03-06, 13:00   

Czołem, czy ktoś z Was ma może testy na KWP - niestety wszystkie linki z tematu wygasły i nie można pobrać :(
Może ktoś ma spakowane i może wrzucić na jakiś darmowy serwis uploadowy?

Z góry dziękuję.
 
     
danielkeczup

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 7
Wysłany: 2019-11-24, 11:44   

Cześć !

Obecnie pracuje jako kierowca C+E. Posiadam Kwalifikacja Wstępna Przyśpieszona. Zącząłem robić prawo jazdy kat D. Wiem, że potrzebuję zrobić Kwalifikacja Wstępna Uzupełniająca Przyśpieszona. Wiem, że czeka mnie egzamin z częsci specjalistycznej czyli 10 pytań z czego 5 musi być poprawnie. Posiada ktoś pytania? Albo gdzie można kupić? Może podesle na email? Mogę zapłacić oczywiście.

daniel_koczupinda@o2.pl

Dzięki!!!
 
     
Damian1996 


Uprawnienia: B,C,C+E,KW,KK
Wiek: 28
Dołączył: 21 Gru 2015
Posty: 38
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2019-11-25, 12:10   

Ośrodek Szkolenia przeważnie daje materiał. ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg