Wyszukiwarka:
 




Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: MichalScania
2012-08-01, 20:54
Puszki
Autor Wiadomość
TIRcenter 
TIRcenter


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 103
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2012-08-01, 20:03   Puszki

Kupujecie? Co polecacie z puszki (konserwy, zupy, dania gotowe?)
 
     
crazy-pl
DAF Fanatyk :D


Tym śmigam: MB 410D Man L2000 Fendt Vario
Pracuję w firmie: Bezrobotny
Uprawnienia: B,C,D,E ADR, KK :)
Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 109
Skąd: Andrychów
Wysłany: 2012-08-01, 20:19   

Ja jak jechałem to kupowałem dania gotowe w słoikach te do podgrzania , chleb, konserwy i oczywiście picie.
 
 
     
mobil1994 
mobil1994


Tym śmigam: VW Polo IV
Uprawnienia: B, B+E, C, C+E, KW, KK
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 1166
Wysłany: 2012-08-01, 20:34   

Tylko należy pamiętać że same konserwy mogą wykończyć nasze zdrowie ;]
Warto się nauczyć coś ugotować i nie raz coś samemu upichcić, taniej też wyjdzie a i sama satysfakcja :] A gdy nie ma czasu to puszka ;)
 
     
crazy-pl
DAF Fanatyk :D


Tym śmigam: MB 410D Man L2000 Fendt Vario
Pracuję w firmie: Bezrobotny
Uprawnienia: B,C,D,E ADR, KK :)
Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 109
Skąd: Andrychów
Wysłany: 2012-08-01, 22:48   

mobil1994 napisał/a:
Tylko należy pamiętać że same konserwy mogą wykończyć nasze zdrowie ;]
Warto się nauczyć coś ugotować i nie raz coś samemu upichcić, taniej też wyjdzie a i sama satysfakcja :] A gdy nie ma czasu to puszka ;)


Ale powiedz mi co ugotujesz jak stoisz gdzieś na płatnym parkingu zdala od sklepów a nie wszystkie auta sa wyposarzone w lodowki ktore moga dzialac nontop :)
 
 
     
truck88

Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-08-09, 03:56   

dokladnie lepiej ugotować coś samemu np zupe ziemniaczanom 25min i masz dobre zdrowe danie a nie syf z torebki! gotowac kazdy umie tylko trzeba checi panowie i panie. mi sie wydaje że jak bede jeżdził to sam bede gotował ale nic nie mowie bo mam tylko prawko i żadnego doświadczenia wyjdzie w trasie.
 
     
Mała 
Kierowniczka


Tym śmigam: MAN TGA 26.530 5STAR + tandem
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 154
Skąd: Białobrzegi [WBR]
Wysłany: 2012-08-09, 09:24   

Bardzo proste śniadanie o nazwie tost francuski - bierzemy kromkę chleba, maczamy w rozbełtanym jajku i na patelnię ;) Wersja na bogato - z jednej strony kładziemy plaster żółtego sera, który się fajnie potem roztopi ;-)

Jakąś puszkę warto ze sobą mieć - jak to mowią, raz na jakiś czas nie zaszkodzi. A może nas uratować prze żebraniem na parkingu o składniki :-P
 
     
MichalScania 

Pracuję w firmie: podaję hasło: okoń !!!!
Pomógł: 18 razy
Wiek: 30
Dołączył: 06 Lip 2012
Posty: 1332
Wysłany: 2012-08-09, 10:38   

Jadłem raz to o czym mówisz, siostra robiła i zrobiłem potem sam..masakra jak dla mnie :D nic nie czułem prócz jaja :D ale każdy je co lubi ;p ja lubie dużo i tłusto :D szkoda, że piekarnika nie moge podłączyć do zapalniczki ;p
 
     
oclahomapl 
oclahomapl

Tym śmigam: DAF XF 105 460
Uprawnienia: C+E
Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 41
Skąd: Stargard/Szczecin
Wysłany: 2012-08-11, 13:53   

Mała napisał/a:
Bardzo proste śniadanie o nazwie tost francuski - bierzemy kromkę chleba, maczamy w rozbełtanym jajku i na patelnię ;) Wersja na bogato - z jednej strony kładziemy plaster żółtego sera, który się fajnie potem roztopi ;-)


Wersja "exclusive" + pokrojona kiełbaska :P
 
 
     
26Lollipop26 


Uprawnienia: A,B,C+E
Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 106
Skąd: Września [PWR]
Wysłany: 2012-08-11, 13:57   

Cytat:
Wersja "exclusive" + pokrojona kiełbaska :P


Wersja all inclusive wszystko przesmarowane majonezem Winiary i zalane ketchupem :-D
 
 
     
krzychsolt 
KrzysiekTruckerBlog

Tym śmigam: Renault Master
Uprawnienia: B, C, C+E
Wiek: 35
Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 12
Skąd: Izbica kujawska
Wysłany: 2012-08-12, 14:07   

Nie ma co pisać, że tylko gotować, bo reszta nie zdrowa. W trasie jest różnie, raz jest czas żeby coś przyżądzić, a raz nie. To tylko tak się mówi, że to tylko chwila, ale trzeba to przygotować zazwyczaj na jednym palniku, zjeść, no i posprzatać, umyć naczynia i takie tam.
Polecam konserwy np z biedronki, mi smakują, do tego zawsze mam jakieś zupki chińskie, choć mało ich jem, jakieś słoiczki też się przydadzą. Do tego dosyc często gotuję sobie ryż w woreczkach.
Jeśli chodzi o chleb to polecam tostowy z biedronki, naprawde daje rade na 3 tygodnie i jest nawet tani.
A teraz tak, na zachodzie też spokonie mozna się zaopatrzyć w lidlach, czy aldikach. Są np puszki za jakieś 90 centów z zupami, fasolkami itp ktorymi sie naprawde człowiek naje, czego nie można powiedzieć o polskich małych słoiczkach. Resztę sami poznacie.
 
 
     
xXxMvMxXx 

Tym śmigam: MAN TGL 12.210 Renault Master
Uprawnienia: B,C
Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 16
Skąd: GŁOGÓW
Wysłany: 2012-09-06, 13:04   

Ja polecam puszki wojskowe i jest tego duży wybór np. klopsy , gulasz , fasolka po bretońsku , groszek z marchewka w zalewie , zupy i rudnego rodzaju mielonki można je kupić na allegro albo jak ktoś by przejeżdżał przez Zielona Góre pytać się na CB nie dość ze smaczne to jeszcze tanie polecam
 
     
Mała_Mi 
MistrzCiętejRiposty


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Wrz 2012
Posty: 2
Skąd: się biorą dzieci ?
Wysłany: 2012-09-07, 10:16   

xXxMvMxXx napisał/a:
Ja polecam puszki wojskowe i jest tego duży wybór np. klopsy , gulasz , fasolka po bretońsku , groszek z marchewka w zalewie , zupy i rudnego rodzaju mielonki można je kupić na allegro albo jak ktoś by przejeżdżał przez Zielona Góre pytać się na CB nie dość ze smaczne to jeszcze tanie polecam

... a czytałeś kiedykolwiek skład tych tanich i jakże polecanych przez Ciebie rewelacyjnych puszek ? i dlaczego mają tak długą datę przydatności do spożycia ? Długo tak nie pociągniesz... sprawdź lepiej pod ultrafioletem już nie świecisz :mrgreen: Ale cóż, Twoje zdrowie nikt za Ciebie żył nie będzie...
 
     
swiezakdriver 
ŚwieżakDriver


Uprawnienia: B, C, C+E, KW
Wiek: 33
Dołączył: 21 Wrz 2012
Posty: 140
Skąd: KLB
Wysłany: 2012-09-25, 08:30   

W kabinie od takiego zarcnia nie potrzeba lampki :D taka prawda niech mamusia cos ugotuje i wsadzi do sloiczka na 2 tyg powinno starczyc. Tak samo na zupki chinskie i zupki w proszku. Jesli chcesz dlugo jezdzic to dlugo na takim zarciu sie nie pociagnie
 
 
     
Nilfgardczyk 

Pracuję w firmie: Student Logistyki
Uprawnienia: B, C, C+E, kod 95
Pomógł: 3 razy
Wiek: 32
Dołączył: 14 Sie 2012
Posty: 227
Skąd: Białystok, Suwałki
Wysłany: 2012-09-25, 14:06   

Jako student powiem, że na zupkach w proszku, gotowych daniach nie da się ciągnąć. Chyba, że ktoś jest artystą i lubi wydalać na kolorowo.
 
 
     
Gomez 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 135
Skąd: Lubuskie
Wysłany: 2012-10-01, 21:52   

Zamiast truć się chemią z puszek, słoików i torebek lepiej robić weki.

Można wekować wszystko, dzięki czemu zjemy sobie w kabinie to co najbardziej lubimy, weki dobrze zrobione trzymają dosyć długo i nie potrzebują lodówki, trzeba pamietac jednak by nie wozić ich na przedniej szybie a w zacienionym miejscu.

Słoiki, "ADR-y" i konserwy z marketów owszem są zjadliwe ale nie na dłuższą metę.
Jeśli ktoś jeździ 3 tygodnie to odradzam jedzenie w tym stylu przez cały ten okres.
Kiedy miałem okazje podróżować w różne części Europy, takie dania przeciążaly żołądek już po 4 dniach żarcia tego w kółko. Także stawiam na weki i gotowanie w kabinie, oczywiście w miarę możliwości czasowych.

Bo te kulinarne to każdy z nas ma, tylko czasem jesteśmy za leniwi i wtedy w obroty idą tanie bary, KFC, McDonald i inne badziewie. ;-)

Takie jedzenie to tylko na dzień góra dwa, później żołądek stawia opór. ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg