Wyszukiwarka:
 




Poprzedni temat «» Następny temat
Firmy: ŁÓDZKIE
Autor Wiadomość
MichalScania 

Pracuję w firmie: podaję hasło: okoń !!!!
Pomógł: 18 razy
Wiek: 30
Dołączył: 06 Lip 2012
Posty: 1332
Wysłany: 2013-04-14, 20:33   Firmy: ŁÓDZKIE

Zapraszam.
 
     
krzysiek28 
KRZYSIEK

Tym śmigam: MAN
Uprawnienia: B.C,C+E KW
Wiek: 39
Dołączył: 10 Mar 2013
Posty: 10
Skąd: Łask
Wysłany: 2013-05-13, 08:23   Re: Firmy: ŁÓDZKIE

MichalScania napisał/a:
Zapraszam.
Witam szukam firmy która przyjmuje bez doświadczenia o Agromexie i Mielczarku to wiem ale nie mam zamiaru do nich iść
 
     
mobil1994 
mobil1994


Tym śmigam: VW Polo IV
Uprawnienia: B, B+E, C, C+E, KW, KK
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 1166
Wysłany: 2013-05-13, 18:24   Re: Firmy: ŁÓDZKIE

krzysiek28 napisał/a:
MichalScania napisał/a:
Zapraszam.
Witam szukam firmy która przyjmuje bez doświadczenia o Agromexie i Mielczarku to wiem ale nie mam zamiaru do nich iść



Kolego a przejrzałeś spis firm tutaj na forum :?:
Jest spis firm które przyjmują bez doświadczenia, tylko na początek cudownej firmy to nie oczekuj, bo chociaż kilka miesięcy może będzie trzeba pojeździć w kołchozie...
 
     
krzysiek28 
KRZYSIEK

Tym śmigam: MAN
Uprawnienia: B.C,C+E KW
Wiek: 39
Dołączył: 10 Mar 2013
Posty: 10
Skąd: Łask
Wysłany: 2013-05-13, 18:31   Re: Firmy: ŁÓDZKIE

mobil1994 napisał/a:
krzysiek28 napisał/a:
MichalScania napisał/a:
Zapraszam.
Witam szukam firmy która przyjmuje bez doświadczenia o Agromexie i Mielczarku to wiem ale nie mam zamiaru do nich iść



Kolego a przejrzałeś spis firm tutaj na forum :?:
Jest spis firm które przyjmują bez doświadczenia, tylko na początek cudownej firmy to nie oczekuj, bo chociaż kilka miesięcy może będzie trzeba pojeździć w kołchozie...
nie bardzo nic nie znalazłem jakieś namiary na jakieś firme
 
     
LordTom83 

Pracuję w firmie: Miratrans
Uprawnienia: A, B, C, E, KK, ADR
Pomógł: 13 razy
Wiek: 40
Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 316
Skąd: Kutno
Wysłany: 2013-06-04, 10:12   

Kilka dni temu puściłem ogłoszenie, że szukam pracy jako kierowca C+E. Zrobiłem to, żeby sprawdzić czy ktoś zadzwoni. Dzisiaj miałem telefon, powiedziałem, że nie mam doświadczenia, nie przeszkadzało to pracodawcy. Oczywiście nie szukam pracy więc nie spotkaliśmy się, żeby porozmawiać o warunkach. Firma prawdopodobnie z Kutna.

Jeśli ktoś zainteresowany to pisać na PW, podam numer telefonu.
 
     
fenim 
Znowu praca

Tym śmigam: VOLVO FH
Pracuję w firmie: Malo znana
Uprawnienia: B, C, C+E,KW
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 256
Skąd: Gizycko
Wysłany: 2013-06-26, 09:59   

Dla zainteresowanych praca kierowcy.Praca we Francji ale Polskiej firmie,przyjmuja bez doswiadczenia.Przed chwila rozmawialem z kierowca i mi powiedzial.
To jest ta firma co wysylam link,jak i rowniez CL Alsace rowniez w Tomaszowie Mazowiecki.
http://www.pkt.pl/coquell...5-1/?type=local
 
 
     
skibol83 


Tym śmigam: Scania Streamline R450
Pracuję w firmie: ESPO
Uprawnienia: B,C,C+E, KW, KK, ADR, WOZKI, Cysterny
Pomógł: 6 razy
Wiek: 41
Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 252
Skąd: Kolbuszowa
Wysłany: 2013-10-19, 11:41   

Rozmawiałem teraz z chłopakami z MIELCZARKA (dawna czarna flota) przyjmują kierowców i to w każdej ilości bo rozwijają swoją flotę, nie będę siał plotek o zarobkach i warunkach pracy wiec proszę sobie wejść na ich stronę. Ale przyjmują kierowców, mają nawet auta opisane.
 
     
MichalScania 

Pracuję w firmie: podaję hasło: okoń !!!!
Pomógł: 18 razy
Wiek: 30
Dołączył: 06 Lip 2012
Posty: 1332
Wysłany: 2013-12-22, 17:17   

Mnie wystarczy tylko to, że nikt ich nie lubi, bo na zwężkach jeżdżą 60, a normalnie 80km/h.. norma, norma.. paranoja.
 
     
Dawid305 

Tym śmigam: Volvo 480
Uprawnienia: B.C.E.KW.KK
Wiek: 31
Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 41
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2013-12-22, 19:07   

Miałem okazje rozmawiać z Panią Kadr Mielczarek,dzwonili do mnie 3 raz czy sie zgłosze do nich do siedziby,ale nie byłem i porozmawiałem z panią przez telefon chwile i dowiedziałem się że młodzi kierowcy bez doś. podpisują Aneks na 2 lata muszą jeździć inaczej jest kara około 5tys. cytat co pani powiedziała(bo wie pan my wyuczymy kierowce a kierowca sobie pojdzie po jakimś czasie gdzie indziej jeździć) każdy zrobi jak uważa napewno są przyjęcia
Pozdrawiam
 
     
MichalScania 

Pracuję w firmie: podaję hasło: okoń !!!!
Pomógł: 18 razy
Wiek: 30
Dołączył: 06 Lip 2012
Posty: 1332
Wysłany: 2013-12-22, 19:27   

Wyuczą kierowcę heheheh pojedzie się we dwóch na czym oni jeszcze zyskają i mówi, że pójdzie gdzie indziej, straty naprawdę ogromne.. na pewno nie dla nich.
 
     
Dawid305 

Tym śmigam: Volvo 480
Uprawnienia: B.C.E.KW.KK
Wiek: 31
Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 41
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2013-12-22, 19:39   

Dokładnie Michał tak jak mówisz i podobno kasa też nie na czas i magnes ale to wiem od kogoś innego nie moge potwierdzić w 100% bo nie jeździłem tam pisze z tego co się dowiedzialem
 
     
Dawid 
Udaję, że się znam.


Tym śmigam: DAF XF 105.460 Super Space Cab + Schmitz
Pracuję w firmie: Jeżdżę sam dla siebie ;)
Uprawnienia: B, C, C+E, KW, KK.
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 375
Skąd: Takie Pytania ?.
Wysłany: 2013-12-22, 20:58   

Rozmawiałem z kilkoma chłopakami na weekendzie we Francji to mi powiedzieli że na początku podpisujesz weksel na 2 lata,odchodzisz z firmy płacisz 6 tys..Za podwójną obsadę masz 2800 zł msc. Później jest już lepiej bo ,,niby'' dostajesz te 5 tyś a w rzeczywistości masz 4 z kawałkiem bo ,,Miesiąc krótszy'' no ale co z tego jak masz ch*jową normę ,masz przepał to płacisz 5 zł na litrze..Podobno w firmie mają cennik kar,za nie posprzątaną kabinę masz 500 zł mniej z wypłaty..Mielczarek ogłasza się wszędzie,na naczepach,w internecie i nie dla tego że ciągle kupują nowe zestawy,tylko dla tego że kierowcy odchodzą z tego syfu za obciążenie jakie wymyślają na firmie.Raz kierowca na Cb mówił że szef mu 800 zł z wypłaty zabrał za co on sam nie wie podobno,,wysoki przepał''.Wiec po obciążeniach przy dobrych wiatrach z 3 tyś bd miał :P
 
     
Dawid305 

Tym śmigam: Volvo 480
Uprawnienia: B.C.E.KW.KK
Wiek: 31
Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 41
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2013-12-22, 21:02   

Dokładnie Kolego tak jak piszesz tak jest nie ma sensu tam się pchać przyjmóją każego bo nie ma kto jeździć a samochody stoją na bazie i nie zarabiają
Pozdrawiam :-)
 
     
fenim 
Znowu praca

Tym śmigam: VOLVO FH
Pracuję w firmie: Malo znana
Uprawnienia: B, C, C+E,KW
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 256
Skąd: Gizycko
Wysłany: 2013-12-23, 09:25   

Dawid napisał/a:
Rozmawiałem z kilkoma chłopakami na weekendzie we Francji to mi powiedzieli że na początku podpisujesz weksel na 2 lata,odchodzisz z firmy płacisz 6 tys..Za podwójną obsadę masz 2800 zł msc. Później jest już lepiej bo ,,niby'' dostajesz te 5 tyś a w rzeczywistości masz 4 z kawałkiem bo ,,Miesiąc krótszy'' no ale co z tego jak masz ch*jową normę ,masz przepał to płacisz 5 zł na litrze..Podobno w firmie mają cennik kar,za nie posprzątaną kabinę masz 500 zł mniej z wypłaty..Mielczarek ogłasza się wszędzie,na naczepach,w internecie i nie dla tego że ciągle kupują nowe zestawy,tylko dla tego że kierowcy odchodzą z tego syfu za obciążenie jakie wymyślają na firmie.Raz kierowca na Cb mówił że szef mu 800 zł z wypłaty zabrał za co on sam nie wie podobno,,wysoki przepał''.Wiec po obciążeniach przy dobrych wiatrach z 3 tyś bd miał :P

To co kolega Dawid napisal nie jest wyssane z palca.Mam tam kolege i kiedys kolo paryza spedzalismy weekend.Powiedzial mi to samo co napisal DAWID,takze kierowcy nowi zastanowcie sie przed podjeciem decyzji.
 
 
     
MiroPL 


Dołączył: 15 Wrz 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-12-24, 15:40   

Zestawów to w tej firmie Mielczarek jest dużo, niedaleko mnie na placu stoi na święta z 40 zestawów albo więcej ale co z tego skoro piszecie, że nie warto zawracać sobie głowy tą firmą.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg