Wyszukiwarka:
 Młody Trucker Strona Główna
Młody Trucker - Warunki Rejestracji

Regulamin forum - "Młody Trucker"
1. Jeżeli nowy uczestnik forum od pierwszych swoich postów wykazuje, że nie przeczytał regulaminu, przeczytał go niedokładnie lub bez zrozumienia, bądź zrozumiał,a mimo to nie stosuje się do niego,otrzyma ostrzeżenie.Trzy ostrzeżenia są równoznaczne z zablokowaniem możliwości pisania na forum.(BAN)
2. Zakaz umieszczania zdjęć powszechnie uznanych za obraźliwe (pornografia, zboczenia, itp).
3. Zakaz umieszczania tego samego postu na kilku Forach.
4. Tematy niezgodne z tematyką danego Forum (tzw NTG) będą przenoszone do odpowiadających tematyce, zamykane, lub całkowiecie usuwane.
5. Tematy zdublowane (o tej samej tematyce) będą kasowane.
6. Posty bezsensowne lub bardzo odbiegające od tematu będą usuwane.
7. Użytkownicy,którzy uporczywie będą pisali posty odbiegające od tematu lub na inny temat,dostaną ostrzeżenie.5 OT = 1 ostrzeżenie.3 ostrzeżenia = Zakaz pisania na forum przez tydzień.
8. Moderatorzy i Administrator mają prawo do usunięcia postu, który obraża w jakiś sposób innych użytkowników.
9. W ekstremalnych przypadkach dostęp do forum będzie zablokowany (ban).
10. Zakaz prowadzenia prywatnych wojen.
11. Wszelkie spory i kłótnie należy wyjaśniać na PW.
12. Zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa.
13. Użytkownik nie może używać takiego samego avatara jak Administrator lub Moderatorzy.
14. Użytkownik nie może używać w swoim awatarze loga forum "Młody Trucker".
15. Użytkownik nie może używać w nicku nazwy forum"Młody Trucker"oraz nazw grup znajdujących sięna forum "Młody Trucker".
16. Użytkownik nie może używać w nicku nazwy domeny strony internetowej lub części nazwy domeny strony internetowej bez zgody administratora / moderatora.
17. Zakaz używania przekleństw i wulgaryzmów (nie tylko w języku polskim).
18. Uwagi o błędach ortograficznych czy interpunkcyjnych, oraz wszelkie słowne utarczki załatwia się prywatnymi wiadomościami (PM).
19. Zakaz stawiania ultimatum Administratorowi pod groźbą blokady dostępu do Forum.
20. Na Forum nie można zamieszczać reklam innych For.
21. Na forum nie można zamieszczać linków do for oraz stron internetowych związanych z motoryzacją bez zgody administratora / moderatora.
22. Na forum nie można zmieszczać linków do filmów związanych z innymi forami lub stronami internetowymi o tematyce motoryzacyjnej bez zgody administratora / moderatora.
23. Na forum nie można używać nazw innych for i stron związanych z motoryzacją.
24. Na Forum nie można zamieszczać wszelkich reklam bez zgody administratora.
25. Na forum nie można przedstawiać,promować,poruszać tematów związanych z poglądami religijnymi oraz politycznymi.
26. Moderatorzy i Administrator mają prawo do zamknięcia tematu w przypadku gdy jego autor dowiedział się tego, czego chciał, lub dyskusja odbiega od początkowych założeń (tzw OT).
27. Tylko Administrator, Moderatorzy i użytkownicy uprzywilejowani maja prawo tworzyć sondy.
28. Wszelkie przejawy nabijania postów będą skrupulatnie zwalczane. Rozumie się przez to również posty typu "Gdybym wiedział to bym Ci powiedział, ale nie wiem".
29. Zabrania się aktywnego używania dwóch lub więcej kont przez jedną osobę lub specjalnego zakładania kolejnego konta, aby uniknąć nadzoru.
30. W razie pytań użytkownik kontaktuję się najpierw z Moderatorem danego działu, a dopiero później (w razie nieotrzymania odpowiedzi /nie jej braku/) z Administratorem. Administrator nie odpowiada na pytania, które powinny być kierowane do moderatora danego działu.
31. Niedozwolone jest zwracanie uwagi innym użytkownikom, że złamali regulamin (oczywiście mowa o poście jedynie z taką treścią, jako dodatek jest to dozwolone). Od tego jest funkcja "Zgłoś post do moderatora" znajdująca się przy każdym poście.
32. Nie będziemy tolerować analfabetyzmu. Nie chodzi tu o czepianie się ort'ów, lecz skrajne przypadki. Post ma być w miarę czytelny i zrozumialy. Zdania oraz nazwy własne pisane z wielkiej litery, ze znakami interpunkcyjnymi i spacjami po nich (a nie przed nimi). Jeśli ktoś chce pisać posty bez polskich znaków diaktrycznych, to nie stanowi to żadnego problemu, lecz zasady ortografii i interpunkcji nadal obowiązują. Należy również być konsekwentnym.
33. Rozprowadzanie wszelkiego rodzaju warez'ów za pomocą tego forum jest zabronione (sygnatury, tematy do oceny z forami o takiej tematyce, posty) i grozi otrzymaniem bana.
34. Osoby nie przestrzegające regulaminu otrzymają upomnienie.Trzy upomnienia równają się BAN.
35. Osoby działające na niekorzyść forum otrzymują bana.
36. Administracja forum ma prawo usunąć konto użytkownika,który nie logował sie do forum przez okres co najmniej trzech miesięcy.
37. Administracja forum usuwa konta użytkowników,którzy złożą rezygnację w postaci wiadomości PW do administracji forum lub e-mail mlodytrucker.forum@op.pl Administracja usunie konto do 5 dni od momentu otrzymania rezygnacji.
38. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treść postów użytkowników.Posty użytkowników są tylko i wyłącznie ich opiniami.
39. Wszystkie posty użytkowników,są własnością forum.
40. Administrator forum zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.O zmianie regulaminu użytkownicy forum zostaną powiadomieni.

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg