Wyszukiwarka:
 




Poprzedni temat «» Następny temat
Test na kierowcę - dostawa zakupów TESCO.
Autor Wiadomość
LukaszGCE 

Tym śmigam: Peugeot 306
Wiek: 28
Dołączył: 22 Lip 2014
Posty: 7
Wysłany: 2014-07-22, 20:49   Test na kierowcę - dostawa zakupów TESCO.

Cześć, otóż jutro mam "test", na samochodzie TESCO - do rozwożenia zakupów po klientach. Po rozmowie kwalifikacyjnej (przeprowadzonej przez telefon), udało "zakwalifikować" mi się do jazdy. Sęk w tym, że nie mam żadnego doświadczenia (o czym poinformowałem) prowadzenia tego typu samochodów, oraz nie prowadziłem nigdy automatu. Mam pytanie dotyczące zakrętów, skrzyżowań - jak daleko należy wyjeżdżać takim samochodem, by nie zniosło mnie ani na krawężnik/pobocze, ani na pas obok? Czy na skrzyżowania stawać zwróconym w drugą stronę, by mieć większą widoczność? Czy w lusterkach widać wszystko wokół jak i za pojazdem? Cofanie, czy parkowanie tyłem jest trudniejsze, niż większą osobówką?

Pojazd:
http://www.uni-truck.eu/p...m-dla-tesco.jpg

Jeżeli pomyliłem działy, albo już coś takiego było, to wybaczcie...
 
     
Krystian95 

Uprawnienia: B,C,C+E KW
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 23
Wysłany: 2014-07-22, 21:30   

Tym busem to aż tak bardzo sie zadawać nie będziesz musiał musisz wyczuć auto i tyle na pytanie o widocznosci sam sobie odpowiedziałeś w lusterkach w sumie widać dobrze obszar obok pojazdu czasem jak sie trafi jakieś mniejsze autko czy coś to możesz go nie widzieć w lusterku za sobą (albo jak będziesz mieć szeroką pake)a o jezdzie automatem poszukaj sobie w google ;-) cofać to w sumie też jak osobówka kontroluj w lusterkach sytuacje i będzie dobrze jak masz możliwośc to ustaw sie po skosie żebyś miał punkt zaczepenia w lusterku :P powodzenia
 
     
LukaszGCE 

Tym śmigam: Peugeot 306
Wiek: 28
Dołączył: 22 Lip 2014
Posty: 7
Wysłany: 2014-07-22, 21:36   

Krystian95, dzięki za odpowiedź. Czytałem trochę o automatach, myślę, że większej filozofii nie ma. Najbardziej właśnie obawiam się prowadzenia takiego samochodu, wyczucia jego gabarytów. Nie dziękuję. ;)
 
     
Krystian95 

Uprawnienia: B,C,C+E KW
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 23
Wysłany: 2014-07-22, 21:44   

Nie ma co sie obawiać :D to autko to akurat taka wieksza osobówka :-)
 
     
esk 

Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 6
Wysłany: 2014-07-31, 11:11   

Większe osobówki są najlepsze, najzwrotniejsze.
 
     
LukaszGCE 

Tym śmigam: Peugeot 306
Wiek: 28
Dołączył: 22 Lip 2014
Posty: 7
Wysłany: 2014-08-02, 19:54   

Faktycznie, od tego czasu jeździłem dzień po otworzeniu tematu, trochę ze strachem w oczach, ale poszło nieźle. Pojechałem po tygodniu do Opola, pojeździłem po mieście, czekam na ocenę mojej jazdy. Spodobały mi się te auta. Dzięki za wypowiedzi. ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg