Wyszukiwarka:
 




Poprzedni temat «» Następny temat
Najpierw podstawowy później cysterny
Autor Wiadomość
hmmwv 


Tym śmigam: Volvo FH420 2010
Uprawnienia: B,BE,C,CE,KW,KK
Wiek: 36
Dołączył: 11 Lut 2013
Posty: 12
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-03-27, 18:35   Najpierw podstawowy później cysterny

Witam, mam pytanie. Odbyłem właśnie kurs podstawowy ADR i 6 kwietnia mam egzamin. Czy po pozytywnym zdaniu egzaminu mogę od razu zapisać się do jakiegoś ośrodka na ADR cysterny ? Czy muszę czekać na wydanie certyfikatu i dopiero wtedy mogę robić cysterny ? Pozdrawiam
 
     
lg606 
MŁODY

Tym śmigam: LAGUNA II / IVECO ETECH 420 FULER
Uprawnienia: C+E KW ADR
Wiek: 34
Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 11
Skąd: LUBELSKIE
Wysłany: 2013-03-27, 21:35   

hej możesz :-) zapisac sie odrazu i powiec w ośrodku zęby wysłali pismo do wydziału który wysyła twoje papiery do PWP o wydanie Plastikowego zaświadczenia ze chcesz jeszcze robić rozszerzenie Cysterny nie będziesz musiał płacić dwa razy za plastik ja robiłem w jednym ośrodku i miałem egzamin po egzaminie i raz płaciłem za ten plastik
pozdro może pomogłem
 
     
Nolan
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-28, 01:03   

ja jak robiłem to wszystko miałem na jednym kursie zakończonym jednym egzaminem. nie musiałem robić 2 kursów i 2 razy płacić... ale to było 7 lat temu. certyfikat był papierowy. nie wiedziałem nawet, ze teraz robią to na plastiku.
 
     
raptile 


Pracuję w firmie: ND POLSKA
Uprawnienia: BCE [ADR]
Dołączył: 02 Paź 2012
Posty: 108
Wysłany: 2013-03-28, 08:41   

Ja również i adr i cysterny robilem na jednym kursie
 
     
Gesio 

Uprawnienia: B,C,CE
Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 49
Skąd: Rydułtowy
Wysłany: 2013-03-28, 09:44   

Jak koledzy tutaj piszą, ADR podstawowy i cysterny robi sie razem, i potem egzamin jest też w tym samym dniu z tego i z tego. Sam sobie zwaliłeś że nie zapisałeś sie na cysterny też.
Możesz sie zapisać teraz na cysterny,nie musisz czekać aż zdasz egzamin podst. Szukaj ośrodka gdzie jak najszybciej będzie sie zaczynał kurs, jak Ci zależy na czasie.
 
 
     
Nolan
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-28, 12:51   

Albo tak koledze powiedzieli w osrodku... lepiej mieć gościa co zrobi kurs dwa razy i zapłaci za niego dwa razy niż takiego co zrobi wszystko na raz... nie?

[ Dodano: 2013-03-28, 12:06 ]
chciałem sprawdzić ceny kursów i zobaczcie na co trafiłem. ja raczej nie skorzystam, ale może komuś sie przyda. dodam od razu, ze to nie zadne tam reklamowanie, z tą szkołą ani z firmą oferującą zniżki nie mam nic wspólnego, nie będę miał absolutnie żadnych kożyści z tego że ktoś się zapisze (oprócz oczywiście satysfakcji, że komuś pomogłem :) )

http://www.groupon.pl/ofe...-lublin/1105144
 
     
legionares 

Uprawnienia: B;C;CE;KW;ADR
Wiek: 35
Dołączył: 04 Lis 2012
Posty: 17
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2013-03-28, 17:08   

ja robiłem łączony kurs podstawowy+cysterny, z tym że do egzaminu na cysterny podchodzisz jak zdasz zakres podstawowy ja to miałęm w jednym dniu egzaminy napisałem podstawowy sprawdził gościu i dał mi nastepny specjalistyczny do pisania heh tak to działa jak sama nazwa mówi podstawowy + specjalistyczny :D
 
     
Erwin 

Uprawnienia: D, ADR,
Dołączył: 30 Maj 2014
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-05-30, 14:24   

Mało ośrodków prowadzi kursy łączone.
Generalnie najpierw podstawy, następnie cysterna. Chociaż w sumie to podstawowy jest trudniejszy:)
 
     
ŁP-EKSPERT 
DORADCA ADR

Tym śmigam: BMW
Pracuję w firmie: ŁP-EKSPERT
Uprawnienia: A,B,C,D
Wiek: 51
Dołączył: 01 Maj 2015
Posty: 7
Wysłany: 2015-05-01, 21:25   KURSY ADR ŁP-EKSPERT 500193952

Zapraszam Firmy Transportowe zajmujące się przewozem towarów niebezpiecznych do współpracy w zakresie doradztwa ADR. Posiadam aktualne świadectwo doradcy ADR/DGSA.
Poprowadzę również kursy dla kierowców również na terenie Zagłębia Dąbrowskiego i na Śląsku.
ZAPRASZAMY TEZ KIEROWCÓW
Przy większej liczbie osób kursy poza ŚLĄSKIEM.

ŁP-EKSPERT

KURSY ADR PODSTAWY WSZYSTKICH KLAS
KURSY ADR CYSTERNY
KURSY ADR KL.1
KURSY ADR KL.7
Zapraszam do współpracy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg